Dnia 22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi na świetlicy szkolnej odbył się konkurs wiedzy o naszej planecie pt. " Mały ekolog". Uczniowie z klas 2, 3 i 4 wykazali się ogromną wiedzą i znajomością o tym, jak należy dbać o naszą planetę. Najlepsi z nich zostali wyróżnieni i otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w dalszych konkursach na świetlicy. W dniu dzisiejszym odbyły się też zajęcia dydaktyczne związane z Ziemią - naszą planetą, w których udział wzięli uczniowie klas 1-3. Prace uczniów można zobaczyć w fotorelacji z dzisiejszego dnia.
PAMIĘTAJMY DBAJMY O ZIEMIĘ!