•  Justyna Kaliszewska
      • Justyna Kaliszewska
        Dyrektor szkoły
        Język polski
      •  Katarzyna Pocztowska
      • Katarzyna Pocztowska
        Wicedyrektor szkoły
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Paweł Rykowski
      • Paweł Rykowski
        Wicedyrektor szkoły
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Barbara Bieńkowska
      • Barbara Bieńkowska
        Pedagog szkolny
        Wychowanie do życia w rodzinie
      •  Katarzyna Bieńkowska
      • Katarzyna BieńkowskaWychowawca: 5d
        Język angielski
      •  Agnieszka Cieślak-Żołnowska
      • Agnieszka Cieślak-ŻołnowskaWychowawca: 5b
        Język polski
      •  Helena Czaplicka
      • Helena Czaplicka
        Wychowanie fizyczne
      •  Krystyna Czaplińska
      • Krystyna Czaplińska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Anna Czyżewska
      • Anna Czyżewska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Izabela Danowska-Bujak
      • Izabela Danowska-Bujak
        Wychowawca świetlicy
      •  Edyta Długokęcka
      • Edyta DługokęckaWychowawca: 6ai
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Renata Dominiak
      • Renata DominiakWychowawca: 3ai
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Klaudia Drejka
      • Klaudia Drejka
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Piotr Ducki
      • Piotr DuckiWychowawca: 7ai
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Anna Durska
      • Anna DurskaWychowawca: 5c
        Język polski
      •  Beata Dusińska
      • Beata Dusińska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Agnieszka Granecka
      • Agnieszka GraneckaWychowawca: 1bi
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Aleksandra Granecka
      • Aleksandra Granecka
        Matematyka
      •  Anita Jankowska
      • Anita Jankowska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Dorota Jaśkiewicz
      • Dorota Jaśkiewicz
        Wychowawca świetlicy
      •  Katarzyna Jelińska
      • Katarzyna Jelińska
        Bibliotekarz
      •  Jacek Jeliński
      • Jacek Jeliński
        Wychowanie fizyczne
      •  Justyna Kaczorek
      • Justyna KaczorekWychowawca: 4b
        Język angielski
      •  Anna Knieć
      • Anna KniećWychowawca: 0b
        Wychowanie przedszkolne
      • ksiądz Jarosław Korniak
      • ksiądz Jarosław Korniak
        Religia
      •  Grzegorz Kościug
      • Grzegorz Kościug
        Język angielski
        Informatyka
      •  Łukasz Kosiorek
      • Łukasz Kosiorek
        Wychowanie fizyczne
      •  Anna Kowalska
      • Anna Kowalska
        Wychowanie fizyczne
      •  Iwona Królicka
      • Iwona KrólickaWychowawca: 1c
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Mirosław Królicki
      • Mirosław KrólickiWychowawca: 8a
        Informatka
      •  Patrycja Krośnicka
      • Patrycja Krośnicka
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Leszek Krośnicki
      • Leszek Krośnicki
        Wychowanie fizyczne
      •  Elżbieta Kucharczyk
      • Elżbieta KucharczykWychowawca: 2c
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Magdalena Kuczyńska
      • Magdalena Kuczyńska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Justyna Lewandowska
      • Justyna Lewandowska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Magdalena Lica
      • Magdalena LicaWychowawca: 1ai
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Katarzyna Łukasiak
      • Katarzyna ŁukasiakWychowawca: 0c
        Wychowanie przedszkolne
      •  Sylwia Łukasiak
      • Sylwia Łukasiak
        Pedagog specjalny
      •  Olga Machałowska
      • Olga Machałowska
        Plastyka
      •  Izabela Machnowska
      • Izabela Machnowska
        Wychowawca świetlicy
        Edukacja dla bezpieczeństwa
      •  Marta Makowska
      • Marta Makowska
        Historia
      •  Marta Mianowska
      • Marta MianowskaWychowawca: 6c
        Matematyka
        Informatyka
      •  Ewa Mierzejewska
      • Ewa Mierzejewska
        Psycholog szkolny
        Wychowanie do życia w rodzinie
      •  Janusz Nachtygal
      • Janusz Nachtygal
        Muzyka
      •  Ewa Nażgiewicz
      • Ewa NażgiewiczWychowawca: 6d
        Matematyka
        Technika
      •  Arkadiusz Oleksy
      • Arkadiusz Oleksy
        Język niemiecki
      •  Danuta Osewska
      • Danuta Osewska
        Geografia
      •  Aneta Panuszewska
      • Aneta Panuszewska
        Bibliotekarz
      •  Agnieszka Pawłowska
      • Agnieszka Pawłowska
        Nauczyciel współorganizujący kształcenie
      •  Małgorzata Perzanowska
      • Małgorzata Perzanowska
        Plastyka
      •  Ewa Przytuła-Skowrońska
      • Ewa Przytuła-Skowrońska
        Religia
      •  Iwona Regulska
      • Iwona Regulska
        Wychowawca świetlicy
      •  Marta Rekosz
      • Marta RekoszWychowawca: 3bi
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Magdalena Rogala
      • Magdalena RogalaWychowawca: 8b
        Język angielski
      •  Mariusz Ryszczyk
      • Mariusz RyszczykWychowawca: 7c
        Matematyka
      •  Wanda Sawicka
      • Wanda Sawicka
        Chemia
        Fizyka
      •  Damian Skała
      • Damian Skała
        Wychowanie fizyczne
      •  Joanna Śmigielska
      • Joanna ŚmigielskaWychowawca: 4c
        Język polski
      •  Helena Święconek
      • Helena ŚwięconekWychowawca: 1d
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Żanna Szmulska
      • Żanna SzmulskaWychowawca: 3c
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Anna Szymańska
      • Anna SzymańskaWychowawca: 2d
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Małgorzata Tom
      • Małgorzata TomWychowawca: 2ai
        Edukacja wczesnoszkolna
        Zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego
      •  Małgorzata Tomaszewska
      • Małgorzata TomaszewskaWychowawca: 6b
        Język polski
      •  Monika Tubis
      • Monika Tubis
        Wychowawca świetlicy
      •  Joanna Tworkowska-Maruszewska
      • Joanna Tworkowska-Maruszewska
        Język angielski
      •  Monika Wasiłowska
      • Monika WasiłowskaWychowawca: 0ai
        Wychowanie przedszkolne
      •  Tomasz Wesołowski
      • Tomasz Wesołowski
        Muzyka
      •  Anna Wiechowska-Grzeszczuk
      • Anna Wiechowska-GrzeszczukWychowawca: 2bi
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Sylwia Winnicka
      • Sylwia Winnicka
        Pedagog specjalny
      •  Joanna Wróblewska
      • Joanna WróblewskaWychowawca: 4ai
        Plastyka
      •  Ewa Wyrzykowska
      • Ewa WyrzykowskaWychowawca: 3e
        Edukacja wczesnoszkolna
      •  Jolanta Zagożdżon
      • Jolanta ZagożdżonWychowawca: 7d
        Chemia
        Biologia
      •  Hanna Zagroba
      • Hanna Zagroba
        Religia
      •  Joanna Zbrzezna
      • Joanna ZbrzeznaWychowawca: 7b
        Historia
        Wiedza o Społeczeństwie