• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój ulubiony bohater biblijny ze Starego Testamentu" oraz konkurs lajkowy

     • Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu znajomości Biblii, wielkiej kreatywności oraz zdolności plastycznych.

      W konkursie wzięło udział 26 osób z klas I - IV. Oceniając prace komisja konkursowa brała pod uwagę ogólne wrażenie artystyczne, samodzielność i estetykę wykonania pracy oraz oryginalny sposób zaprezentowania tematu konkursu.

      Wyniki przedstawiają się następująco:

      Klasy I - II:

      I miejsce: Anna Rękawek Id

      II miejsce: Mateusz Murach IIe

      III miejsce: Aleksandra Mystkowska Ic

      Klasy III - IV:

      I miejsce: Natalia Przybysz IIIb

      II miejsce: Robert Grabowski IVc

      III miejsce: Nadia Bednarska IVb

      Pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone na Uroczystym Zakończeniu Roku Szkolnego.

      Od dziś wystawę konkursowych prac można oglądać w głównym holu szkoły.

      Jednocześnie ogłaszamy "LAJKOWY KONKURS" (do 6 marca). Uczeń, którego praca zdobędzie najwięcej polubień, otrzyma dyplom ze specjalną adnotacją. Zachęcamy do głosowania!

     • Młodzi Mediatorzy w Jedynce!

     • Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1  mieli okazję poznać ideę mediacji  i sposób pracy mediatora w konfliktach rówieśniczych.  Przez 2 dni (9 i 10 lutego)  41 uczniów klas 4-7 uczestniczyło w warsztatach „Mediacje rówieśnicze”, które poprowadziła pani adwokat - mediator sądowy.  Na koniec  uczestnicy otrzymali certyfikat y, które upoważniają ich do pełnienia roli szkolnych mediatorów w rozwiązywaniu konfliktów  koleżeńskich. Czy ta rola będzie im odpowiadała? Wszystko  okaże się w najbliższej przyszłości.  Jedno jest pewne - warsztaty się podobały  i  jak sami mówią „…przydadzą się w życiu!”.

     • Dzień Otwarty w Jedynce

     • W czwartek 9 lutego Jedynka gościła przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów z rodzicami. SP1 to uśmiechnięta i kolorowa szkoła. To szkoła, w której naukę łączymy z zabawą. O tym mogli przekonać się nasi goście. Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było wspaniale! Do zobaczenia we wrześniu!

     • Bal Karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

     • Bajkowe stroje, kolorowy wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych podczas Balu Karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje piękne kostiumy. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Bal był okazją do integracji dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

      Szkoda, że następny dopiero za rok!